>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Představení nového elektrického minirýpadla CASE CX15 EV

 

Společnost CASE Construction Equipment poprvé představila rozšířenou nabídku minirypadel na akci CNH Industrial Capital Markets Day, která se konala 22. února 2022 v Miami Beach na Floridě. Součástí prezentace byla premiéra elektrického minirypadla CASE CX15 EV, jehož uvedení na evropský trh se plánuje na rok 2023. 

CASE-CX15-1-scaled.jpeg

CASE CX15 EV je minirypadlo o hmotnosti 1,3 t poháněné elektromotorem o výkonu 16 kW - je vybaveno zatahovacími pásy, díky nimž se šířka stroje sníží na 790 mm pro průjezd dveřmi a práci ve stísněných prostorách. Díky konstrukci s minimálním poloměrem výkyvu může pracovat i velmi blízko konstrukcí a překážek. Lithium-iontová baterie o kapacitě 21,5 kWh se nabíjí buď pomocí palubní nabíječky 110V/220V, nebo pomocí externí rychlonabíječky, která dokáže stroj nabít extrémně rychle, obvykle do 90 minut. V závislosti na typu práce poskytne CASE CX15 EV dostatek energie pro práci po celý osmihodinový pracovní den. Hydraulický systém s detekcí zatížení poskytuje plynulý a silný výkon pro každý úkol.

 

"Od snížení emisí přes snížení hlučnosti až po nižší náklady na palivo a údržbu po celou dobu životnosti bude CASE CX15 EV výkonným, efektivním a udržitelným doplňkem naší řady minirypadel," říká Egidio Galano, vedoucí produktového managementu stavebních strojů - Evropa, CASE. "Tento stroj je dalším krokem na naší cestě k elektrifikaci - a my jsme odhodláni přinášet průmyslu rozšiřující se portfolio dieselových a elektrických zařízení, která splňují potřeby nejrůznějších aplikací a provozů."