>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Fotosoutěž

Letní fotosoutěž na Facebooku

 
Období letních prázdnin a dovolených se přehoupla za plovinu a my pro Vás máme soutěž o zajímavé ceny. 
Můžete vyhrát jednu se stavebnic nakladače CASE 921G v měřítku 1:64
 
  • Vyfoťte jakýkoliv stavební stroj značky CASE.
  • Staňte se našimi fanoušky tlačítkem "To se mi líbí"  
  • Fotografii umístěte na svůj vlastní Facebook profil
  • označte svou fotografii v popisku:  @case construcion CZ/SK 

Pravidla soutěže

Organizátorem akce je společnost AGROTEC servis s.r.o., Hybešova 62/14, 693 01 Hustopeče, IČ: 46966757, zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 6852. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 12. 8. 2022 do 31. 8. 2022 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím Facebookového profilu CASE Construction CZ/SK.

Vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku CASE Construction CZ/SK největší počet pozitivních reakcí: "To se mi líbí, Super, Péče, Paráda, Haha". Odměněni budou celkem tři soutěžících, kteří získají největší počet zmíněných pozitivních reakcí.

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jen jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena pouze první.
Organizátor bude výherce kontaktovat na osobní facebook profil. Výhru zašle na jím uvedenou adresu. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání soutežních výher. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla soutěže, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům. Organizátor je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že dosáhl své účasti podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky soutěže. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.
Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady.

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.