>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Nová D-řada minirýpadel SKLADEM

RODINA MINIRÝPADEL SE ROZRŮSTÁ

 
Nová řada minirypadel CASE přináší mimořádnou nabídku 20 modelů* od 1 do 6 tun, která pokrývá nejdůležitější segmenty evropského trhu.
 
Tato rozsáhlá řada vyniká svou všestranností, díky níž je schopna nabídnout řešení šité na míru každé potřebě zákazníka - od nabídky správné velikosti pro každou práci a pracoviště až po širokou škálu přídavných zařízení. Uživatelé si mohou svůj stroj plně přizpůsobit podle požadavků konkrétního použití, přičemž k dispozici jsou možnosti od základních konfigurací až po prémiové modely oplývající užitečnými funkcemi.
 
*Modely CX25EV a CX37D jsou ve vývoji. Další podrobnosti již brzy.


KOMPAKTNÍ A AGILNÍ

 
Verze s nulovým výkyvem zádě, které jsou k dispozici v celé řadě, poskytují vynikající manévrovatelnost. Nabídka dvoudílného výložníku umožňuje obsluze pracovat výše a dále než ekvivalentní standardní výložník, kopat hlouběji a blíže ke stroji to je ideální při práci ve stísněných prostorech. Hydraulicky výsuvný podvozek dostupný u modelů až do CX22D zajišťuje vynikající manévrovatelnost a stabilitu. U modelů s výsuvným podvozkem je standardně k dispozici dozerová radlice se sklopným výsuvem. Vynikající úhly výložníku a operační dosah usnadňují práci ve stísněných prostorech.

 

SILNÝ A EFEKTIVNÍ VÝKON


Řada D vyniká špičkovou nabídkou s dvoudílným výložníkem v celé řadě, která u 4 modelů od 2 do 6 tun přináší všechny výhody této konstrukce v oblasti kopání a pracovního dosahu. Vynikající stabilita a hydraulický výkon stroje umožňují vynikající zdvihací kapacitu a výkonnost při kopání. Rýpadla řady D poskytují nejlepší výkon a točivý moment motoru ve své třídě spolu s optimální spotřebou paliva.

 

POHODLÍ JE NA PRVNÍM MÍSTĚ


Řada D je jednou z mála řad minirypadel na trhu, která nabízí komfortní verzi kabiny u menších modelů, přičemž tato volba je k dispozici od modelu CX17D výše.  Mezi další prvky bezpečnosti a komfortu obsluhy patří např:
 
  • Přední a horní ochranná mříž level 2
  • Vynikající viditelnost do všech stran
  • Vynikající ergonomické uspořádání ovládacích prvků
  • Údržba nebyla nikdy tak snadná díky plně výklopným kabinám, stříškám a ochranným rámům u všech modelů.

Zážitky zákazníků dále zlepšuje telematika CASE SiteConnect a SiteWatch a poprodejní služby s podporou konektivity, které jsou k dispozici u všech modelů.

 

VEŠKERÁ FLEXIBILITA, ABY VYHOVOVALA VŠEM POTŘEBÁM ZÁKAZNÍKŮ

 

Konfigurace minirypadel CASE řady D je plně přizpůsobitelná, se specifikacemi od základních až po prémiové, a lze ji přizpůsobit požadavkům každého zákazníka a různým typům použití. Na stroje lze namontovat širokou škálu přídavných zařízení - od lžíce po mlátičku, od drapáku po mulčovač, což vede k vynikající všestrannosti.

Řada D nabízí udržitelná řešení, která splňují stále přísnější požadavky na ochranu životního prostředí:

Všechny modely jsou kompatibilní s biologocky rozložitelným hydraulickým, motorovým olejem a mazivy. Řada nabízí 2 plně elektrické modely CX15EV a CX25EV, které generují nulové emise bez kompromisů ve výkonu ve srovnání s ekvivalentními dieselovými modely a to vše s autonomií, kterou potřebujete pro svůj provoz, a velmi krátkou dobou dobíjení.