>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Demoliční a překládkové příslušenství Indeco, to je kvalita s dlouholetou tradicí

 
Italská společnost Indeco S.p.a. se specializuje na vývoj a výrobu širokého sortimentu pracovního příslušenství pro stavební stroje. V nabídce Agrotec Servis s.r.o. najdete drapáky všech druhů a použití, demoliční kladiva různých váhových kategorií, dále demoliční nůžky, hutnicí desky a také inteligentní monitorovací systém Indeconnect (viz níže).

Vše nabízíme v několika řadách tak, abychom vyhověli co nejširšímu spektru požadavků a dostáli tak mottu firmy „Nářadí pro každou práci“. Časem je navíc v plánu rozšíření portfolia.

 


Hydraulická kladiva Indeco HP

Kompletní sortiment hydraulických kladiv Indeco si můžete prohlédnout v katalogu v češtině.
 

Malá řada HP

Nejpočetnější řada hydraulických kladiv Indeco. Je určena pro nosiče o hmotnosti 0.5 až 14 tun. Navzdory kompaktním rozměrům jsou tato kladiva výjimečně spolehlivá, tichá a vysoce účinná. Jsou ideální pro výkopové práce, údržbu silnic, demolice a recyklace v městských oblastech či rekonstrukce budov. Hodí se ale také pro vysoce specializované činnosti jako údržbářské práce ve slévárnách apod.
 

Střední řada HP

Hydraulická kladiva Indeco střední váhové kategorie charakterizuje především vynikající poměr hmotnosti a výkonu. Jsou určena pro nosiče hmotnosti 6.5 až 32 tun. Ideálně se hodí pro klasické aplikace typu demolice budov, zemní práce v obydlených oblastech či sekundární práce v lomech. V kombinaci se speciální sadou lze kladiva střední řady používat i pod vodou.
 

Velká řada HP

Prestižní řada hydraulický kladiv Indeco s vysokým výkonem, účinností a inteligentními technologiemi. Tyto modely jsou určeny pro montáž na velké nosiče o hmotnosti v rozmezí 21 až 140 tun. Jsou nepřekonatelné při nejnáročnějších pracích, které mají být hotové v co nejkratším čase, např. při demolicích, hloubení základů či budování železničních nebo silničních tunelů.

hydraulicka_kladiva_indeco_hp.png

 


Multi drapáky – čelisti Indeco IMG

Stáhněte si katalog s uceleným sortimentem drapáků Indeco v češtině.
 

Sortýrovací čelisti Indeco IMG S

Třídící čelisti Indeco IMG S (Sorting Jaws) jsou ideální pro třídění (sortýrování) materiálů při demoličních pracích, přemísťování, třídění kamenů a jiných kusových materiálů, čištění koryt řek, tvorbu hrází a další podobné práce. Jejich konstrukce umožňuje spolehlivě oddělovat jednotlivé složky – frakce materiálu od sebe. Takto vytříděný materiál je pak možné např. opětovně použít (např. betonovou drť).
 

Demoliční a sortýrovací čelisti Indeco IMG D

Jedinečná struktura, vynikající ovladatelnost, výkon a vysoké užitečné zatížení. To jsou hlavní vlastnosti demoličně-třídicích čelistí Indeco IMG D (Demolition Sorting Jaws). Nářadí je tak ideální pro bourání dřevěných a cihlových konstrukcí, pro třídění a manipulaci s odpady apod. Při projektech, kdy je nutné provádět oba druhy činností, je tedy lze zvládnout pomocí jedněch čelistí. Práci to tak zrychluje a tím pádem zlevňuje.
 

Čelisti 3+2 pro překládku materiálů Indeco IMG H

Speciální „3+2“ čelisti Indeco IMG H (Material Handling Jaws) jsou navrženy pro snadnou manipulaci s velkými a objemnými předměty jako kovový šrot, vraky vozidel a jiné odpady. Jejich hydraulický rotační systém a síla jejich vzájemně propojených zubů poskytují bezpečný a silný záběr. Jsou tedy ideální např pro použití ve sběrných dvorech, kovošrotech, kovohutích a podobných provozovnách.
 

Nakládací čelisti Indeco IMG L

Geometrie nakládacích čelistí Indeco IMG L (Loading Jaws) je navržena pro maximální zatížení. Díky tomu jsou ideální pro přesun sypkých materiálů: zeminy, štěrku, písku, bahna, uhlí, balvanů, zemědělského a průmyslového odpadu, městského odpadu, kameniva atd. Díky tomu jsou předurčeny nejen pro výkopové a stavební práce, ale také pro použití ve skladištích, betonárkách, štěrkovnách a podobných provozech.
 

Čelisti pro překládku dřeva Indeco IMG T

Drapáky na manipulaci se dřevem – kulatinou Indeco IMG T (Timber Jaws) jsou navrženy tak, aby kombinovaly maximální uchopovací sílu s co nejnižší hmotností. Díky těmto vlastnostem usnadňují manipulaci s velkými kmeny stromů. Uplatnění tedy najdou na pilách či deponiích dřeva, ale v kombinaci se stroji i přímo při práci v lese.


celisti_drapaky_indeco_img.png


 

Víceúčelové nůžky – multiprocesory Indeco IMP

Zajímají vás nůžky Indeco IMP? Stáhněte si detailní katalog v češtině.
 

Demoliční nůžky Indeco IMP

Nůžky Indeco IMP v demoliční (Crushing) konfiguraci jsou charakteristické užšími čelistmi s výměnnými zuby. Jsou uzpůsobeny k rozstříhávání – demolici mostů, budov apod. Použitelné jsou nejen na železobeton, ale také na cihlové konstrukce a další tvrdší materiály.
 

Drticí nůžky Indeco IMP

Pro jemné rozdrcení materiálu jsou určené nůžky Indeco IMP v drticím (Pulverizing) provedení. Mají široké čelisti, na jedné straně osazené výměnnými zuby. Používají se při drcení (rozmělňování) a oddělování jednotlivých částí železobetonu, např. na skládkách stavebního odpadu.
 

Střihací nůžky Indeco IMP

Pro rychlé a efektivní dělení železných či ocelových předmětů jsou určeny nůžky Indeco IMP střihací (Shear) konfiguraci s úzkými a ostrými čelistmi. Využívají se při rozstřihávání ocelových tyčí, trubek, armovacích prutů, menších i větších vraků, traverz a dalších částí kovových konstrukcí atd.
 

Kombinované nůžky Indeco IMP

Speciální nůžky s kombinovanými (Combi Cutter) čelistmi Indeco IMP jsou určené pro demoliční a střihací práce. Např. železobetonovou konstrukci mostu či domu nejen zbourají, ale zároveň rozstříhají na menší části armovací pruty.


nuzky_multiprocesory_indeco_imp.png

 


Střihací a dělicí nůžky Indeco ISS a ISR

Stáhněte si katalog s kompletní nabídkou střihacích a dělicích nůžek Indeco ISS a ISR.
 

Nůžky Indeco ISS

Typ nůžek Steel Shears speciálně konstruovaný pro provoz v kovošrotech či pro odvětví recyklace a demolic. Vzhledem k určení jsou vyrobeny ze speciální extra pevné legované oceli HARDOX®. Díky tomu jsou mimořádně robustní a odolné. Každý z hlavních nožů a vodicích čepelí byl navržen se čtyřmi řeznými plochami a lze je tedy před výměnou třikrát otočit.
 

Nůžky Indeco IRC

Zcela zvláštní a mimořádně silné nůžky Rail Cutters pro rozstříhávání vlakových, tramvajových a dalších kolejí. Speciální konstrukce čelistí v kombinaci s účinností hydraulického systému a robustností konstrukce ze speciální oceli HARDOX® umožňuje zpracovat kolejnice o hmotnosti až 75 kg na metr s tvrdostí až 300 Brinell. Nástroj umožňuje stříhat koleje různých standardů v EU, USA i Asii.

strihaci_delici_nuzky_indeco_iss_irc.png

 

Hutnicí desky – kompaktory Indeco IHC

Kompletní nabídku hutnicích desek Indeco IHC najdete v českém katalogu ke stažení.
 

Hutnicí desky Indeco IHC

Speciální desky na zhutňování podkladů Indeco IHC jsou dostupné v rozměrech pro nosiče hmotností od 1.7 do 45 tun. Při práci využívají kombinaci vibrací zhutňovací desky a přítlaku ramene nosiče. Tyto varianty jsou vhodné pro standardní pracoviště s dostatkem místa.
 

Hutnicí desky Indeco IHC R

Vyšší řada hutnicích desek Indeco IHC R je určena pro nosiče v hmotnostním rozsahu 3.5 až 45 tun. Proti standardním modelům jsou desky vybaveny rotátorem, což mimořádně usnadňuje jejich nastavení do potřebné polohy. Jsou tak vhodné např. pro zhutňování podkladu v úzkých výkopech, šachtách a podobných místech.
hutnici_desky_indeco_ihc.png


Indeconnect 4.0 – inteligentní monitorovací systém

Velmi atraktivním doplňkem sortimentu značky Indeco je monitorovací systém lndeconnect 4.0. Jedná se o moderní technologii, která pomáhá sledovat a rozpoznat technický stav nástrojů díky bezdrátovému zařízení a webové aplikaci. Systém je kompatibilní se všemi druhy příslušenství značky Indeco.

Díky systému Indeconnect lze na dálku například sledovat produktivitu, hlídat technický stav nářadí nebo kontrolovat jeho polohu, a to všechno v reálném čase. O příslušenství tak máte neustále všechny potřebné informace.

Prohlédněte si katalog v češtině a zjistěte, jak může být systém Indeconnect užitečný pro váš byznys.

 

O značce Indeco

Historie výrobce sídlícího v jihoitalském městě Bari sahá až do roku 1976. Tehdy firma Indeco spustila výrobu hydraulických demoličních kladiv, které si velmi záhy získaly mezi stavaři oblibu díky kombinaci promyšlené konstrukce a kvality. Zdaleka se tedy nejedná o žádného nováčka na trhu, ale zkušenostmi doslova ošlehaného matadora.

V současné době společnost vyrábí kompletní řadu demoličního, překládkového a dalšího příslušenství pro stavební stroje. Jejich společnými jmenovateli jsou moderní a neustále inovovaná konstrukce, důraz kladený na kvalitu produkce a průběžně rozšiřované portolio. Uživatelé se tak mohou spolehnout, že za svoje peníze dostanou perfektně fungující výrobek, který jim bude sloužit dlouhé roky.

K hlavním výhodám produktů se značkou Indeco patří nejen široký výběr pro každou aplikaci, ale také atraktivní ceny a krátké dodací lhůty. Ty se přitom netýkají jen samotných produktů, ale i náhradních dílů. Případné opravy tedy zpravidla bývají hotové rychle. Pro uživatele to může představovat značnou konkurenční výhodu.

Máte-li k příslušenství pro stavební stroje Indeco jakýkoliv dotaz nebo byste rovnou některé z nabízeného nářadí chtěli zakoupit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám sdělíme a vysvětlíme vše, co budete potřebovat.
icon icon

E-mail

icon icon

Telefon (NONSTOP)

Ukázat telefon
+420 800 247 365