>
Ukázat telefon
800 247 365
cz
MRT Tiltrotators logo

MRT Tiltrotators: příslušenství pro rýpadla, které vám dá náskok před konkurencí


Finská značka MRT Tiltrotators nabízí širokou škálu tiltrotátorů, naklápěčů a rotátorů. Příslušenství je určeno pro pásová i kolová rýpadla a rýpadlonakladače v rozmezí hmotnosti 8–45 tun. Montáží tohoto nářadí lze podstatně zvýšit využitelnost a variabilitu vašeho stroje. Díky tomu můžete přijímat mnohem širší spektrum zakázek než doposud.

Katalog v češtině s kompletní nabídkou MRT Tiltrotators se všemi detaily si můžete stáhnout ZDE.


Sortiment tiltrotátorů

Naklápěcí rotátor MRT 11

Pro nosiče 8–13 tun; Zapouzdřené tyče naklápěcích válců chráněné proti nárazu; Rotační hydraulika chráněná proti nárazu v rozsahu 360 °.


Naklápěcí rotátor MRT 19

Pro nosiče 14–19 tun; Nízká konstrukční výška; Silný náklon a rychlé otáčení; Dobrá torzní tuhost.


Naklápěcí rotátor MRT 26

Pro nosiče 20–28 tun; Náš nejoblíbenější model; Mělká konstrukční výška; Dobrá torzní tuhost.


Naklápěcí rotátor MRT 32

Pro nosiče 28–33 tun; Nízká konstrukční výška; Silný náklon a rychlé otáčení; Dobrá torzní tuhost.


Naklápěcí rotátor MRT 42

Pro nosiče 34–45 tun; Nejlepší výkon na trhu; Extrémně robustní konstrukce; Chráněné válce obrácené vzhůru nohama.
MRT42-G_tiltrotator.jpg

 

Sortiment rotátorů

Rotátor MR19

Pro nosiče 14–19 tun; Velmi nízká konstrukce; Kompaktní rozměry; Vysokoprůtoková hydraulika pro rychlé otáčení.


Rotátor MR26

Pro nosiče 19–26 tun; Nejoblíbenější model na trhu; Subtilní konstrukce se značnou torzní tuhostí; Cenově mimořádně efektivní.


Rotátor MR32

Pro nosiče 26–32 tun; Ideální pro populární kategorii 30tunových nosičů; Subtilní konstrukce se značnou torzní tuhostí; Možnost připojení široké škály nářadí.


Rotátor MR42

Pro nosiče 32–45 tun; Jediný rotátor na trhu pro nosiče nad 35 tun; Subtilní konstrukce se značnou torzní tuhostí; Možnost připojení široké škály nářadí.
 

Sortiment naklápěčů

Naklápěč MT11

Pro nosiče 8–13 tun; Naklápěcí hydraulika chráněná proti nárazu; Robustní konstrukce; Nezávislé naklápění kompatibilní s rotátorem MRT.


Naklápěč MT19

Pro nosiče 14–19 tun; Naklápěcí hydraulika chráněná proti nárazu; Subtilní, a přitom extrémně tuhá konstrukce; Nezávislé naklápění kompatibilní s rotátorem MRT.
 

Naklápěč MT26

Pro nosiče 20–28 tun; Naklápěcí hydraulika chráněná proti nárazu; Subtilní, a přitom extrémně tuhá konstrukce; Nezávislé naklápění kompatibilní s rotátorem MRT.
 

Naklápěč MT32

Pro nosiče 29–33 tun; Naklápěcí hydraulika chráněná proti nárazu; Subtilní, a přitom extrémně tuhá konstrukce; Nezávislé naklápění kompatibilní s rotátorem MRT.
 

Naklápěč MT42

Pro nosiče 34–49 tun; Naklápěcí hydraulika chráněná proti nárazu; Extrémně tuhá konstrukce; Nezávislé naklápění kompatibilní s rotátorem MRT.

Kromě tiltrotátorů nabízí společnost MRT také široký sortiment multifréz.
 

Buďte proti konkurenci ve výhodě a vybavte si váš bagr příslušenstvím MRT Tiltrotators. Agrotec Servis s.r.o. zajišťuje prodej, montáž, záruční i pozáruční servis a také dodávky náhradních dílů. Kontaktujte svého nejbližšího obchodního zástupce a pořiďte si příslušenství podle vašich potřeb a přání co nejdříve.

A žádná zajímavá zakázka už vám neuteče.
 

O značce MRT Tiltrotators

Historie finského výrobce sahá až do začátku 20. let minulého století, kdy kovář a nožíř Janne Marttiini založil malou živnost v Kierinki, vesnici na severu země. Velmi brzy si získal reputaci jako výrobce kvalitního zboží, díky čemuž mohl už ve druhé polovině desetiletí rozšířit své podnikání. Vybudoval novou a moderní továrnu v Rovaniemi. Kromě nožů se začal zaměřovat také na mechanizaci pro lesní práce coby jeden z hlavních zdrojů obživy v tamních oblastech.

Během 60. let prošla společnost velkou generační obměnou. Roku 1967 se těžištěm jejích aktivit definitivně stala strojírenská výroba. Postupem času se firma začala zaměřovat na produkci tiltrotátorů, naklápěčů a rotátorů. Jako doplňkový sortiment pak vyrábí multifunkční frézy a drapáky. Majitelé výrobu popisují s typicky finskou přímočarostí: „Z ocelových plátů obráběním, ohýbáním, boucháním a svařováním vyrábíme odolné rámy. Ty pak nalakujeme, namontujeme do nich hydraulické systémy, přidáme nějakou tu elektroniku a máme vysoce kvalitní výrobek hodný značky MRT.“

A co vlastně ona písmena znamenají? Jedná se o prostou zkratku jména Marttiini. Rodina firmu spravuje už čtvrtou generaci.

 
icon icon

E-mail

icon icon

Telefon (NONSTOP)

Ukázat telefon
+420 800 247 365