>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Servisní
služby

Aconnect

Postarat se o Váš stroj je naším posláním

Jsme si vědomi významu odborné péče o techniku. Naší prioritou je pomáhat svým zákazníkům a ulehčit jim tak cestu životem. Proto se intenzivně udržujeme v připravenosti poskytovat komplexní a odbornou službu, která umožní navrhovat taková řešení, kdy Vy se budete primárně schopni plně soustředit na svůj Core Business a Vaše případné starosti spojené s následným provozem strojů přeneseme na nás. Za tímto účelem se pravidelně školíme, investujeme do technologií a inovací, stejně tak těmito kroky splňujeme nejpřísnější požadavky certifikace od výrobce. V konečném důsledku Vám soubor těchto činností zajistí, že Vaše stroje budou v maximální produktivitě a efektivitě sloužit k Vašemu profitu, stejně tak úspoře nákladů a sil.

Služby servisu

ikona ikona

Kompletní záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů

ikona ikona

Diagnostika stroje na servise i u zákazníka

ikona ikona

Pravidelné údržby

ikona ikona

Plnění a dezinfekce klimatizačních jednotek

ikona ikona

Montáž přídavných zařízení a příslušenství

ikona ikona

Výměnný program klíčových komponent u vlajkových strojů

ikona ikona

Prodej doplňkového sortimentu

Co Vám můžeme nabídnout navíc

Renovace čepových spojení

Naše servisní střediska disponují zařízením BIMOTOR pro renovaci opotřebeného a volného čepového spojení na pracovních částech stroje, které budou zase jako nové, bez nutnosti náhrady novým dílem.

Oprava motorů Deutz

Naši mechanici jsou autorizování výrobcem pro opravy motorů Deutz. U vybraných typů motorů jsme rovněž autorizování k záručním opravám.