>
Ukázat telefon
800 247 365
cz
jumper-(5).jpg

Kariéra u nás

AGROTEC servis s.r.o. je stabilní a progresivní společnost. Každý rok posouváme kvalitu a rozsah svých služeb a snažíme se komplexně uspokojit potřeby svých zákazníků. Prácev našem týmu je dynamická, pestrá a plná výzev, protože chceme věci vylepšovat a nespokojit se s průměrem. Zároveň nabízíme stabilitu a příjemné domácí prostředí.

Ve spolupráci s interním HR týmem naší mateřské společnosti intenzivně pracujeme na tom, abychom se v práci cítili dobře. Naši snahu vidí i jiní. Již dvakrát po sobě naše skupina Agrotec Group získala druhé místo v soutěži Zaměstnavatel regionu v kategorii do 5.000 zaměstnanců.

Jaké benefity nabízíme

ikona ikona

Kariérní růst

Naše společnost se každoročně rozvíjí, proto nabízíme postupem času různé pracovní pozice a možnosti posunu v kariérním žebříčku.
ikona ikona

Kultura, rekreace, zdraví

Pečujeme o vaše blaho i jinou cestou, jako třeba oblastí kultury, rekreace či po zdravotní stránce. Konkrétní formu si vyberete sami prostřednictvím benefitového programu.
ikona ikona

Společně strávené chvíle

Pro náš obor je významný vztah se zákazníky a partnery, proto pořádáme řadu firemních akcí. Zároveň u nás nechybí i pravidelné team buildingy.
ikona ikona

Zaměstnanecké slevy

Máme zvýhodněné zaměstnanecké ceny u našich partnerských společností, díky tomu mají naše celé rodiny zvýhodněná volání, dále můžete čerpat slevy na osobní automobily, PC vybavení a slevy na zájezdy.
ikona ikona

Zajištění a příspěvky

Snažíme se vás podpořit například příspěvkem na penzijní připojištění, které pak oceníte, až bude potřeba.
ikona ikona

Stravování

U nás si můžete zvolit způsob přispívání na stravování, buď formou dotovaného závodního stravování v prostoru našich areálů, nebo poskytujeme zaměstnancům elektronické stravenky.

Jak celý proces probíhá

KROJ 1
Vyberte si pozici, které vás zaujala, a zašlete nám váš životopis.
KROK 2
Kontaktujeme vás a domluvíme se na osobním setkání.
KROK 3
Na osobním pohovoru se seznámíte s kolegy, poznáte se a společně pohovoříte.
KROK 4
V případě pozitivních ohlasů z obou stran se připojíte do našeho týmu.

Co nabízíme studentům

Odborná praxe

Studentům nabízíme možnost absolvovat u nás svoji praxi. Na čtyřech našich pobočkách v České republice rádi pomůžeme mladým lidem vyzkoušet si práci se zemědělskou technikou. Díky tomu získají rady a zkušenosti od kolegů, kteří svoji práci dělají s profesionalitou a nadhledem.

Chci zjistit více
 

Studijní program

Prostřednictvím naší mateřské společnosti máme navázanou spolupráci s Integrovanou střední školou automobilní Brno, kde byl od roku 2018 spuštěn obor Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky. Tento obor má značné finanční a jiné benefity. Žáci v rámci oboru získají znalosti a praktické zkušenosti v oblasti diagnostiky, oprav a dalších operací s moderní špičkovou zemědělskou a stavební technikou.

Chci zjistit více

Brigády přes léto

Vzhledem k sezónnosti zemědělství hledáme v letním i jiných měsících nové kolegy například na obsluhu předváděcích souprav nebo třeba výpomoc v době největší sezóny.
 

Trainnee program

Nabízíme pro studenty především vysokých škol program Trainee, díky kterému si můžou během studia formou brigády vyzkoušet práci u nás a najít zaměření, které jim nejvíce vyhovuje.

Chci zjistit více