>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Finanční
služby

Afinance

Samotnou technikou nabídka nekončí

Neváhejte nás kontaktovat:
Ing. Ludmila Gallinová
finanční specialista
Tel.: +420 519 402 168
Mobil: +420 606 066 434
E-mail: lgallinova@agrotec.cz
 
Naše oddělení finančních služeb Afinance, které pečují o finance našich zákazníků přes 10 let, Vám vytvoří nabídku na financování stroje, zajistí jeho pojištění, včetně likvidace pojistné události a nabízí i zkušenosti v dotačním poradenství. Jejich portfolio představují přední bankovní instituceme a díky rozsahu poskytovaných služeb dokáží vyjednat s bankami výhodnější podmínky pro klienty, nebo navrhnout nestandardní požadavky. Mají za sebou tisíce spokojených zákazníků a to je důvod, proč při koupi stroje spolupracovat s námi.

Co Vám můžeme nabídnout navíc

Strojní pojištění

V oblasti strojního pojištění mají Afinance sjednané výhodné produkty. Strojní a havarijní pojištění vám aktivují a v případě vzniku pojistné události vám kompletně zajistí likvidaci tak, abyste mohli plynule přejít zpátky do pracovního nasazení.
 

Prodloužená záruka

Pro naše klienty Afinance také zprostředkovávají pojištění prodloužené záruky, které odpovídá požadavkům a potřebám pojistné ochrany stroje z hlediska výrobních vad a materiálu po uplynutí zákonné záruční doby.
 

Vyřízení dotace

V problematice dotací se kolegyně orientují řadu let, vyřídili klientům desítky dotačních titulů a mají za sebou stovky úspěšných projektů. Díky jejich zkušenostem dokáží zhodnotit, posoudit plánovaný podnikatelský záměr. Dotačních titulů je mnoho, mají různé zaměření, kritéria a podmínky, nechte na nich, aby se o to postarali, jsou na to vyškolené.