>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Oleje značky FUCHS

alternativa s certifikací CNH

Maziva TITAN od společnosti FUCHS jsou výsledkem moderního výzkumu a vývoje největšího nezávislého specialisty na maziva na světě. Řada TITAN nabízí ucelený výběr vysoce kvalitních olejů pro osobní i těžké nákladní automobily, a to v obou případech se schválením originálního výrobce. Portfolio zahrnuje motorové oleje, převodové oleje, hydraulické oleje a převodové kapaliny.

Produkty TITAN, vyvinuté ve spolupráci s předními výrobci motorů, jsou přizpůsobeny tak, aby splňovaly požadavky dnešních špičkových motorů. Nabízejí:

- Vysoký výkon
- Úspornost paliva
- Extrémní odolnost
- Maximální ochranu proti opotřebení

Technologie XTL® (eXtreme Temperature Lubrication) je platformou pro stále rostoucí požadavky moderních motorů, na jejímž základě společnost FUCHS vyvinula současnou generaci vysoce výkonných motorových olejů. Díky technologii XTL® se kapaliny TITAN rychle a spolehlivě pohybují v místech motoru nebo převodovky, kde je zapotřebí ochranný film, a to i za extrémních podmínek.

Výhody používání produktů TITAN ve vašem stroji jsou:

- Snadnější startování
- Menší opotřebení
- Nižší spotřeba oleje
- Nižší spotřeba paliva

„CASE CONSTRUCTION upřednostňuje ve vašem motoru používat motorové oleje splňující normu CNH Industrial MAT3571.
Ve svém motoru můžete rovněž používat motorové oleje, které splňují normu CNH Industrial MAT3521 nebo MAT3572.
Můžete použít jiné motorové oleje, pokud splňují výkonnostní požadavky API CJ-4, API CK-4, ACEA E6 nebo ACEA E9.“

Značka FUCHS tyto výkonnostní požadavky splňuje a je tak kvalitní a cenově výhodnou alternativou k doporučeným olejům. AGROTEC servis je nově autorizovaným prodejcem maziv FUCHS. Náš specialista Vám doporučí konkrétní produkt dle požadavků konkrétního stroje, nebo vyplňte dotazník a my se Vám ozveme. 

icon icon

telefon

Ukázat telefon
+420 724 362 783