>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Spolupráce CASE Construction Equipment a CEMEX

Společnost CEMEX potvrdila spolupráci s CASE Construction Equipment za účelem uvedení vozidel s nižšími emisemi uhlíku, která nabízejí nižší spotřebu paliva pro více evropských trzích. Toto je nejnovější vývoj společnosti, který byl oznámen v souladu s globální strategií udržitelnosti společnosti CEMEX „Budoucnost v akci – odhodlání k čisté nule CO2“.

Budoucnost v akci – odhodlání k čisté nule CO2

Vybraná vozidla (což jsou kolové nakladače i rýpadlo-nakladače) budou používána v provozech společnosti CEMEX v několika zemích, včetně Francie, Španělska, České republiky, Polska, Německa a Spojeného království. První část strojů již byla dodána pro Francii a další stroje budou dodány v nadcházejících týdnech.

Craig Hooper, Mobile Equipment Fleet & Category Manager pro CEMEX Europe, uvedl: „Jako jeden z největších světových poskytovatelů stavebních řešení je CEMEX odhodlán vést cestu k nízkouhlíkové ekonomice a pečlivě vyhodnocuje všechny oblasti svého podnikání. zlepšení účinnosti.

CASE-banner-(4).jpg


„Vozidla, která používáme jako součást naší práce, jsou toho klíčovou součástí a jsme rádi, že jsme se s CASE dohodli na této smlouvě na tyto stroje, která evropskému zastoupení společnosti CEMEX poskytne významný přínos z hlediska udržitelnosti. Zahrnují pokročilou technologii spolu s nižší spotřebou paliva díky zlepšenému poměru výkonu a hmotnosti. Těšíme se na spolupráci s CASE na prozkoumání dalších příležitostí ke zlepšení ekologických vlastností naší flotily.“

Andrea Rapali, ředitel pro klíčové zákazníky pro Evropu jménem CASE, poznamenal: „CEMEX je globální společnost zabývající se stavebními materiály, která buduje lepší budoucnost prostřednictvím udržitelných produktů a řešení. Jsme rádi, že si vybrali CASE, aby je podpořili, a těšíme se na posílení našeho vztahu a úzkou spolupráci s nimi nyní i v budoucnu.“
 

Zdroj: www.cemex.co.uk

CEMEX partners with CASE Construction Equipment to introduce lower-carbon vehicles to European business | CEMEX UK