>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Startéry a alternátory FleetPro

rychle a za fér ceny

Novinka v nabídce: startéry a alternátory řady FleetPro

Rovnou padesátku startérů a alternátorů z programu FleetPro nejen pro stavební stroje CASE jsme nově začali nabízet v Agrotec Servis s.r.o. Jejich hlavní výhodou jsou kromě skvělé dostupnosti také velmi příznivé ceny. Opravy strojů se díky tomu mohou výrazně zkrátit. A to bez jakýchkoliv kompromisů v kvalitě.
 
Nedobíjející či nestartující stroj představuje pro majitele vždy problém. Nejenže má každý neproduktivní den za následek nemalé finanční ztráty, ale k tomu se navíc přidávají i starosti s opravami. V řadě případů jsou potřebné náhradní díly špatně dostupné a často za vysoké ceny. Majitelé či provozovatelé rýpadel, nakladačů nebo třeba grejdrů jsou pak často nuceni situaci řešit opravami svépomoci. Taková řešení mají ale k dlouhodobé udržitelnosti daleko.
 

Díly FleetPro jsou dobře dostupné a cenově výhodně

Právě na bezproblémovou dostupnost a cenovou výhodnost cílí nový program FleetPro, do kterého spadají startéry a alternátory.  Ty se vyrábí podle srovnatelných kvalitativních měřítek jako originální OEM součástky. Jedná se skutečně o výrobu, nikoliv o opravu či repasi starších dílů.

Nižších cen mohlo být dosaženo například jednodušším obalovým materiálem, nikoli šetřením na konstrukci, použitém materiálu nebo jiných faktorech zásadních pro fungování dílů. Na produkty proto poskytujeme dvouletou záruku.

Mimořádný argument pro využití dílů programu FleetPro představuje také jejich dostupnost. Až v 80 % případů jsou součástky dostupné do druhého až třetího dne od objednání. Oprava tak může být hotová skutečně velmi rychle a váš stroj nemusí zbytečně stát porouchaný.
 

Snadné vyhledávání díky katalogovým číslům

Častým problémem při vyhledávání jiných než originálních náhradních dílů, bývají jejich odlišná katalogová čísla. Proto jsme zpracovali souhrnný seznam s konkurenčními výrobky, který vám usnadní identifikaci jednotlivých součástí. Tato provázanost pomůže plynule přejít na sortiment FleetPro bez zbytečných zmatků a potíží s vyhledáváním.

Díly FleetPro jsou označené stejným číslem dílu (Part Number – PN) jako originální díly a doplněné o příponu FP. Toto jasné a konzistentní pojmenování maximálně zjednodušuje vyhledávání a následnou výměnu.
 
Potřebujete se na něco zeptat, nebo chcete rovnou na program FleetPro přejít? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, popř. využijte kontaktní formulář níže. Rádi vám se vším pomůžeme.
 
Kompletní katalog alternátorů a startérů FleetPro si můžete stáhnout ZDE.
FleetPro