>
Ukázat telefon
800 247 365
cz

Přidejte se k nám

Na této stránce naleznete přehled volných pracovních pozic v naší společnosti.
02_M9075.jpg

Honza Bartoš

Můj příběh v AGOTECu se začal odehrávat před 12 roky a je bohatý nejen na zážitky ale také na profesní změny. Jako manažer jsem se nenarodil a mám za to, že se tak nerodí nikdo. Je to běh na dlouhou trať, stejně jako moje cesta k pozici manažera servisů CASE CE pro ČR. Nástup pro mě byl ve znamení servisní práce na stavebních strojích – jako řadový mechanik. Výzvy a šikovní lidé kolem mě, mě motivují. Dostal jsem se tak na manažérské křeslo postupně od práce výjezdního mechanika a přijímacího technika až přes vedoucího servisního střediska.

Seznamte se s Honzou a tím, co ho baví!

O AGROTECu jsem se dozvěděl u svého prvního zaměstnavatele. Bylo to v době žní, kdy nevyšlo počasí a s chlapama přišla řeč na AGROTEC. Už první seznámení o poměrech a praxi mi napovídalo, že zde chci být a budu zde „doma“. Pro mě je podstatné že v AGROTECu stále funguje: CO SE SLÍBÍ TO PLATÍ. Velké štěstí mám taky na lidi a bez kolegů, kteří jsou pracovití, zarputilí, drží pospolu a mají schopnost opětovně vstát, po té co vám někdo, nebo něco podrazí nohy a to s hlavou nahoře. Vše je o lidech a věřte není to klišé. Mám zde také možnost pracovat v oboru a „nezakrnět“. Jako velký benefit beru fakt že každý jednotlivec, který chce na sobě stále pracovat, tak může. AGROTEC je hodně nakloněná společnost ke vzdělávání a osobnostnímu rozvoji zaměstnanců.

Miroslava Buchtová

"Do AGROTECu jsem nastoupila v roce 2003. Pro někoho dlouhá doba u jedné firmy, pro mě nikoli. Za tu dobu jsem postupně pracovala pro tři různé divize a dceřinky, prošla různými pozicemi od skladové účetní, přes asistentku prodeje až po současnou analytičku AGROTEC servisu. Věřím, že další možnosti jsou ještě přede mnou."

Seznamte se s Mirkou a tím, co jí baví!

Moje práce se točí hlavně kolem čísel – sestavování ročních plánů, pravidelné reporty pro vedení, různé analýzy cílené na zákazníky, na konkurenci nebo i na naše vnitřní procesy. Ale žádné číslo nemá tu správnou vypovídající hodnotu bez doplňujícího komentáře, bez pátrání po důvodech a příčinách a hledání případných řešení. Částečně funguji i jako týmová podpora a pomáhám svým kolegům s řešením různých provozně - administrativních problémů. Pořad se tu něco děje, takže nehrozí stereotyp. Musíme se neustále přizpůsobovat novým situacím a podmínkám a vzniká tak prostor pro osobní i profesní růst. Ale úplně nejvíc mě baví moji kolegové. Náš tým je složený z pestré mozaiky, kdy každý obohacuje výslednou hodnotu jiným způsobem. Akceptovat více úhlů pohledu je prostě vždy přínosem. A rádi se čas od času setkáváme i na společných akcích mimo pracovní dobu.

Mirka-inz.jpg
Slava-2.jpg

Zdislav Holeček

Slávek se vyučil strojním zámečníkem a těžké mechanizaci se věnuje od školy. V AGROTECu servisuje stavební stroje, tzn. bagry, grejdry, prostě velké mašiny. „Sláva dokáže motivovat ostatní k hledání alternativních řešení. Má spoustu praktických zkušeností, ale přitom zůstává skromný. Sláva je člověk, kterého by chtěl v týmu každý,“ říká o něm ředitel společnosti.

Seznamte se se Slávou a s tím, co ho baví!

V brněnském servisu na Vídeňské ho zastihnete pouze brzy ráno, kdy spolu s ostatními mechaniky přebírá od vedoucího zakázky. Vyfasuje náhradní díly a vzápětí vyráží do terénu, to znamená do firem, a na stavby. Vše opravuje na místě, vyjma složitějších případů, kdy je nutné stroj dopravit do servisu. Za nejsložitější považuje závady v elektroinstalaci a v řídících jednotkách, ale zvládat se musí vše. „Dodnes mě baví vyjíždět ke složitějším poruchám, převráceným strojům a podobně. Rád hledám alternativy, jak dát stroj provizorně dohromady, abychom s ním mohli přejet a následně ho kompletně opravit. Také se rád věnuji mladým klukům, kteří jsou u nás na praxi. Zejména těm, kteří chtějí a umějí pracovat,“ popisuje Zdislav, podle kterého je u mladých důležitý především zájem. „Těžko bych se bez užitečných rad pana Holečka obešel. Dokáže jednoduše, ale zároveň dopodrobna věci vysvětlovat,“ hodnotí praktikant Miloslav, student druhého ročníku brněnské školy automobilní.